Çeşme Okeanos Teknesi

Saygılarımızla OKEANOS GÜNLÜK GEZİ TURLARI İŞLETMESİ,

Kalite Politikamız Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.” Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Çeşme Tekne Turları

Turlarımız hakkında bilgi almak ve Rezervasyon yaptırmak için:
Bilgi ve Rezervasyon Hattı : (0543) 517 28 00

Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.
İzmir’den Çeşme’ye servisimiz hizmetinizdedir.

TEKNEMİZ

Çeşmenin en uzman kaptanı,en kalabalık, en çalışkan, en güler yüzlü ve en yaratıcı ekibine sahibiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her yıl işletmemize yenilik katarak müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlayıp yüzlerini güldürmekten büyük gurur duyuyoruz…

ÇEŞME'NİN YILDIZIYIZ...

İşletmemiz Ege Bölgesinde hizmet veren profesyonel turizm şirketlerinden birisidir. Mehtap turları, tur organizasyonları hizmeti veren şirketimiz; müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

OKEANOS İLE AYRICALIKLI HİSSEDİN

Okeanos Tekne Turu davetlilerimize uzun süre akıllardan çıkmayacak bir anı bırakmak en büyük arzumuzdur…

OKEANOS = KALİTE HİZMET

Kalite asla kaza değildir; Kalite her zaman yüksek dikkat, samimi gayret, zekanın yönü, becerikli uygulamadır. Kalite birçok alternatif arasından seçilmişliğini temsil eder.

ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Merak ettikleriniz ,özel organizasyonlarımız, aklınıza gelen tüm diğer detaylar için bizimle iletişime geçin sevincinize sevinç ekleyin…